STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, o 02:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14 lis 2014, o 20:57 
!!!!!! Zapraszam do skorzystania z porady TAROTA !!!!!!
!!! DWA PYTANIA = 5 EURO !!!

Moi Drodzy,
Tarotem zajmuję się od kilkunastu miesięcy. Wcześniej zajmowałem się stawianiem kart klasycznych rodzinie, znajomym, znajomym znajomych itd..., z pozytywnym rezultatem. Na chwilę obecną nie zajmuję się na razie kartami klasycznymi, gdyż
TAROT stał się moją nową pasją, ze względu na jego bogatą symbolikę oraz większą dokładność i wnikliwość w rozwiązywaniu problemów, z jakimi czasami nie potrafimy sobie sami poradzić.

Dlaczego warto skorzystać z TAROTA ? Osobiście nikogo do tego nie namawiam, każdy sam potrafi zdecydować czy warto, czy wierzyć, czy nie. Moim zdaniem TAROT jest bardzo obiektywny i nie owija w bawełnę, potrafi przekazać bardzo ważne dla nas informacje, np. jak postąpić w danej sytuacji, dlaczego nie potrafimy sobie z czymś poradzić, co stoi nam w życiu na przeszkodzie, co robimy źle, odpowiada na każde zadane pytanie, a przez swój obiektywizm udziela najszczerszych odpowiedzi i wskazówek. Osobiście uważam, że jeśli dzięki Tarotowi i jego przesłaniu człowiek znajdzie chociaż jedną ważną odpowiedź na swoje pytanie, znaczy to że warto było zasięgnąć jego porady. Tutaj dzielę się moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami. Jednak moje doświadczenia nie mogą być Twoimi, bo Ty nie jesteś mną, a ja nie jestem Tobą.
TAROT potrafi wytknąć nam nawet nasze największe skrywane przed otoczeniem wady, o których czasami z pewnych względów staramy się nie pamiętać, bądź nie bierzemy ich pod uwagę, udając sami przed sobą, że posiadamy same zalety i nie mamy sobie nic do zarzucenia. Taki właśnie jest TAROT. Dzięki temu, że jest on wobec nas do tego stopnia szczery, umożliwia nam przez to na głębsze przyjrzenie się naszemu życiu, głębsze poznanie i zrozumienie samego siebie, zrozumienie dlaczego pewne sytuacje mają w naszym życiu miejsce, pozwala na chwilę refleksji o nas samych, przez co jesteśmy w stanie przemyśleć to, co się u nas, bądź z nami dzieje i podjąć odpowiednie decyzje. Pozwala na przemyślenia. Natomiast jak dalej postąpimy z tą wiedzą, czy zastosujemy się do naszych przemyśleń, rad jakie otrzymaliśmy – to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, bo Tarot nie jest wyrocznią, on tylko wskazuje możliwości, jakie można wybrać, nad jakimi warto pomyśleć, ale ostatecznie to Ty wybierasz i decydujesz co z tą wiedza dalej zrobisz…
TAROT nie podejmie NIGDY decyzji za CIEBIE, nie weźmie cię za rękę i nie załatwi za Ciebie tego z czym sam/ sama sobie nie radzisz. Tarot wskaże Ci drogę, doradzi, ale ostateczna decyzja ZAWSZE zależy tylko i wyłącznie od CIEBIE.

Zatem jeśli borykasz się z jakimś problemem, czy to swoim związku, sferze uczuciowej, finansowej czy zdrowotnej, jeżeli jest coś co spędza Ci sen z powiek, jeśli świadomie tego chcesz, czujesz się na siłach to zapraszam do skorzystania z porady moich kart.

Ponieważ w Ezoteryce panuje zasada, iż powinna zostać utrzymana zasada wymiany energii, dlatego wszelkie tego typu usługi wykonuję odpłatnie. Mój koszt nie jest wygórowany w porównaniu z innymi wróżkami i wynosi jedynie 5 EURO (czyli w granicach 20 zł PLN), w tej cenie możesz zadać maksymalnie dwa pytania (u pozostałych wróżek możesz zapłacić do 350 PLN za 30 minut bądź nawet za kwadrans). Dlatego tylko dwa pytania, ponieważ zgłasza się do mnie wielu z Was, rozkładam karty dla nie jednej osoby, a sama interpretacja nie zajmuje pięciu minut, do tego potrzebuję skupienia, wyciszenia, wgłębienia się w to, co karty chcą Wam przekazać. Proszę także zrozumieć, że chciałbym być dostępny do jak największego grona osób, które oczekują pomocy, stąd ograniczenie do dwóch pytań, oraz tak niska cena, aby praktycznie każdy, kto poczuję taka potrzebę mógł z porady skorzystać. Podana wyżej kwota obowiązuje do 31 GRUDNIA 2015 r.

Na dzień dzisiejszy, niestety ze względów ograniczeń – braku warunków - kontakt ze mną możliwy jest poprzez e-maila i w taki sposób również ja kontaktuję się z Państwem, udzielając porad na zadane przez Państwa pytania.
W przyszłości planuję również, aby kontakt ze mną był bardziej dogodny i możliwy poprzez Skyp, telefonicznie, osobiście oraz poprzez moją stronę internetową, o czym zostaniecie Państwo poinformowani w tym, bądź w osobnym ogłoszeniu. Ponieważ wszystkim zajmuję się sam, a do tego jeszcze pracuję, bardzo proszę uzbroić się w cierpliwość, gdyż zależy mi na tym, aby wszystko było dokładnie dopięte na ostatni guzik. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Kontakt ze mną:
1. Wpłać na podane konto minimalną kwotę: 5 EURO. W tytule przelewu wpisz swój adres mailowy.
Dane do przelewu:
Wróżbita Radosław
ING Bank
Konto: NL06INGB0673918858
Kod SWIFT/BIC banku: INGBNL2A000
Minimalna wpłata: 5 euro
W tytule przelewu proszę podać swój adres E-MAIL.

2. Po dokonaniu wpłaty, na mój adres mailowy: wrozbita.radoslaw@gmail.com wyślij wiadomość (Twój adres mailowy musi być taki sam jak podany w przelewie), podając swoje imię, datę urodzenia oraz dwa pytania. Jeżeli pytasz o osoby trzecie, proszę wówczas nie zapomnieć o podaniu również ich imienia oraz ich daty urodzenia. Po rozłożeniu kart i interpretacji, otrzymasz ode mnie maila zwrotnego z poradą. Niestety na ograniczone na chwilę obecną możliwości, kontakt ze mną możliwy jest na razie poprzez maila.

3. Jestem do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 18:00, z wyjątkiem niedziel i świąt

4. Realizacja porady - w zależności od zaksięgowania przez bank środków na koncie. Możesz przyspieszyć kontakt ze mną, przesyłając w załączniku maila potwierdzenie przelewu.

5. W przypadku pojawienia się wątpliwości, bądź niejasności powyższych treści, lub jeśli macie Państwo jakieś pytania, proszę o kontakt pod adresem: wrozbita.radoslaw@gmail.com

Zapraszam serdecznie
Wróżbita Radosław


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 25 lis 2014, o 06:08 
Zapraszam również na moją stronę:

www.wrozbita-radoslaw.blog.pl


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 lis 2014, o 01:54 
Dostępny jestem już także na Facebooku:

www.facebook.com/wrozbita.radoslaw


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 gru 2014, o 12:07 
Obecnie jest już także możliwość dokonywania wpłat poprzez PAYPAL, podając adres mailowy: wrozbita.radoslaw@gmail.com


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2014 eHiszpania.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |