STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Francja, Portal Polakow we Francji - eFrancja.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 22:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 2 paź 2011, o 07:05 
pragnę ostrzec wszystkie osoby aby uważały na panią stanisławę buryło wraz z córką ktura jest w 7 miesiącu ciąży sąto osoby które sa bardzo problematyczne nie płacą za mieszkanie i nie chcą sie wyprowadzić ja muszę walczyć z nimi przez sąd i policję ale wreszcie dam rade z pomocą właściciela na poczatku stella gb na naszej klasie {stanisława}jest przemiła osobą ale to tylko pozory potem jest prawdziwym wrzodem na tyłku pochodzą z tarnobrzega ostrzegam ponieważ od kilku miesięcy pomagalam jej córce przyszła do mnie w 5 miesiącu i ani razu nie była u lekarza załatwiłam jej wszystko wynajełam mieszkanie zameldowałam wyrobiłam d.n.i numer ssocial latałam po lekarzach jej mamie gdyż bardzo mnie prosila że chce pomuc młodym o znalezienie pracy wiec znalazłam iterne tak jak mnie prosiła ale odeszła po 2 dniach na karzdej innej rozmowie o prace robiła tak aby jej nie wzieli jest bardzo egoistyczną wredną i wyrafinowaną osobą wejdzie na mieszkanie i jusz tylko policja picie i awantury o 1 wnocy jak sie ktos upomina o piniadze za pokuj to muwi że jusz ci dała i udowodnij ze tak nie jest dzoni do wlasicieli podając się za sąsiadke i wymyśla awarie poto aby komuś uprzykrzyć zycie rozpija przyszłego ziecia aby jej córka się z nim rozeszla choć to nie jest zły chłopak nastawia ją na wszystkich opowiadaac jakieś jej wymysly chciałam im zostawić mieszkanie 4 pokoje 2 łazienki wszystkie okna za zewnącz duży taras i basen za 650 €miesięcznie po to aby uniknąc klutni ze wzgledu na moją 11 letnią córke która prubowała rządzic chodzi wszystkim robi zdjjjjjęcia i nagrywa rozmawia nocami sama ze sobą bierze jakieś leki psychotropowe ale jej nie pomagają jak widać niby od 17 lat choruje na stwarnienie rozsiane ale do chińczyka po piwko to lata jak strzała mordeczke terz ma nie małą jesli są jakieś pytania na pewne rzeczy mam dowody muj numer to 672514832 profil na n.k to husti84 ostrzeszcie znajomych którzy mają pokoje do wynaecis oni teraz zaczną szukac ale nikt nie pracuje


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 6 paź 2011, o 22:21 
Tu Jacek potwierdzam i ostrzegam to są straszni ludzie


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow





Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2014 eHiszpania.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |